Projekty Gier

Projekty Gier

 • Nakayama

  Nakayama – gra w formule sci-fi horror story, stworzona w 3D, jako alegoryczna opowieść w osobie głównego bohatera o wewnętrznej z samym sobą oraz własnymi demonami. Istotą gry jest kierowanie Io - młodą inżynier na pokładzie sfery Dysona. Uratowanie słońca, zupełnie jak uratowanie samego siebie wydaje się początkowo zadaniem niewykonalnym. Ogromna determinacja gracza z przezwyciężaniem własnych ograniczeń może go zaprowadzić do pomyślnego finału.

  Rozgrywka polega na przemierzaniu przez Io opustoszałych korytarzy oraz pomieszczeń sfery Dysona, rozwiązując różnego rodzaju zagadki, naprawiając systemy sfery, konserwować z NPC czy też unikać Koszmarów, kryjących się w ciemnościach. Io musi dbać o swoje zdrowie psychiczne, które stanowi główną oś gry i wpływa zarówno na stronę wizualną otoczenia, jak i gameplay. By nie podążyć się całkowicie w depresji oraz własnych fobiach, wskazanym jest zażywanie trudnych do znalezienie środki medyczne. Tym samym zadaniem gracza to balansowanie pomiędzy światłem a mrokiem. Gracz jednocześnie pojmie, że choć światło z reguły jest jego sprzymierzeńcem to nieodpowiednio użyte może stać się jego śmiertelnym wrogiem.

  Przewidywany termin debiutu gry to 2020 rok.

   

  pokaż więcej
 • Dungeon & Aliens

  Dungeon & Aliens - gra akcji z kosmicznymi mutantami, dzielnymi krasnoludkami oraz jednocześnie zdumiewającą magią. W swojej specyfice działania łączy mechanikę swipe & slash a zarazem proste tower defense. Wszystko zabarwione kolorową grafiką niczym w barwnej przyrodzie z motywami fantasy czy też scence fiction, gdzie po drodze czeka złoto, potężne czary do zdobycia a zarazem cały podziemny świat do odkrycia.

  Producentem gry jest spółka Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Dungeon&Aliens

  dungeons&aliens

  pokaż więcej
 • Hyperide VR

  Hyperide Vector Ride – gra osadzona w przestrzeni kosmicznej, w ramach której wchodzimy w skórę pewnego mistrza lotów kosmicznych. Admirał zarządzający zespołem podniebnych lotników rozpoczyna wojenną bitwę z piratami. Zadaniem głównego bohatera jest zyskiwanie jak największej przewagi nad przeciwnikami oraz zyskiwanie pozycji w kosmicznej galaktyce.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch została firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem HyperideVR

   

  hyperide

   

  pokaż więcej
 • Estiman

  Estiman - gra w której rozgrywka opiera się na umiejętności, którą nasz umysł nieświadomie wykorzystuje wiele razy dziennie w postaci intuicyjnego szacowania. Każdy etap to łamigłówka, zwiększający swoją trudność przy dłuższym zaangażowaniu gracza. Szeroki wybór ustawień i modyfikacji wpływający na rozgrywkę może powodować, że sprawny gracz będzie mógł utrzymywać combo w nieskończoność.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch jest firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Estiman

   

  estiman

   

  pokaż więcej