Projekty Gier

Projekty Gier

 • Collapsed

  Collapsed – gra w formule sci-fi horror story, stworzona w 3D, jako alegoryczna opowieść w osobie głównego bohatera o wewnętrznej z samym sobą oraz własnymi demonami. Istotą gry jest kierowanie Io - młodą inżynier na pokładzie sfery Dysona. Uratowanie słońca, zupełnie jak uratowanie samego siebie wydaje się początkowo zadaniem niewykonalnym. Ogromna determinacja gracza z przezwyciężaniem własnych ograniczeń może go zaprowadzić do pomyślnego finału.

  Rozgrywka polega na przemierzaniu przez Io opustoszałych korytarzy oraz pomieszczeń sfery Dysona, rozwiązując różnego rodzaju zagadki, naprawiając systemy sfery, konserwować z NPC czy też unikać Koszmarów, kryjących się w ciemnościach. Io musi dbać o swoje zdrowie psychiczne, które stanowi główną oś gry i wpływa zarówno na stronę wizualną otoczenia, jak i gameplay. By nie podążyć się całkowicie w depresji oraz własnych fobiach, wskazanym jest zażywanie trudnych do znalezienie środki medyczne. Tym samym zadaniem gracza to balansowanie pomiędzy światłem a mrokiem. Gracz jednocześnie pojmie, że choć światło z reguły jest jego sprzymierzeńcem to nieodpowiednio użyte może stać się jego śmiertelnym wrogiem.

  Gra jest zrealizowana jest przez spółkę stowarzyszoną Kool2Play, której wydawcą na platformę Steam oraz Nintendo Switch jest Arts Alliance. Przewidywany termin debiutu gry to 2020 rok.

   

  pokaż więcej
 • Dungeon & Aliens

  Dungeon & Aliens - gra akcji z kosmicznymi mutantami, dzielnymi krasnoludkami oraz jednocześnie zdumiewającą magią. W swojej specyfice działania łączy mechanikę swipe & slash a zarazem proste tower defense. Wszystko zabarwione kolorową grafiką niczym w barwnej przyrodzie z motywami fantasy czy też scence fiction, gdzie po drodze czeka złoto, potężne czary do zdobycia a zarazem cały podziemny świat do odkrycia.

  Producentem gry jest spółka Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Dungeon&Aliens

  dungeons&aliens

  pokaż więcej
 • Hyperide VR

  Hyperide Vector Ride – gra osadzona w przestrzeni kosmicznej, w ramach której wchodzimy w skórę pewnego mistrza lotów kosmicznych. Admirał zarządzający zespołem podniebnych lotników rozpoczyna wojenną bitwę z piratami. Zadaniem głównego bohatera jest zyskiwanie jak największej przewagi nad przeciwnikami oraz zyskiwanie pozycji w kosmicznej galaktyce.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch została firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem HyperideVR

   

  hyperide

   

  pokaż więcej
 • Estiman

  Estiman - gra w której rozgrywka opiera się na umiejętności, którą nasz umysł nieświadomie wykorzystuje wiele razy dziennie w postaci intuicyjnego szacowania. Każdy etap to łamigłówka, zwiększający swoją trudność przy dłuższym zaangażowaniu gracza. Szeroki wybór ustawień i modyfikacji wpływający na rozgrywkę może powodować, że sprawny gracz będzie mógł utrzymywać combo w nieskończoność.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch jest firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Estiman

   

  estiman

   

  pokaż więcej