Projekty Gier

Projekty Gier

 • HARM

  HARM: Weather Warfare to gra w formule survival thriller, w której główny bohater w wyniku dokonanego kataklizmu musi się zmagać nie tylko z przeciwnościami losu ale również podjąć wyzwanie w zakresie ratowania najbliższych przed kolejną falą nadciągającego tsunami. W grze mają się pojawić różne grupy ocalałych o zróżnicowanych poglądach, celach przetrwania i własnych założeniach wykorzystania efektów kataklizmu, prowadzącego do końcowej zagłady.

  Projekt gry realizowany przez dedykowany podmiot kapitałowy Aurora Studio to połączenie walking symulator z dużą ilością survivalu, craftingu i questów z założeniem poruszania się w mrocznej scenerii obrazu. Główny bohater będzie często zmuszony podejmować bardzo trudne wyzwania przed nim stojące, niejednokrotnie niezgodne z jego sumieniem decyzje prowadzące do wyboru opcji, która nie do końca może być oczywista w jego pojmowanym wcześniej światem czy też poglądami życiowymi. Chcąc przeżyć i jednocześnie podjąć walkę w zakresie ratowania swoich najbliższych będzie zmuszany do wyboru dróg nie zawsze bardzo oczywistych. Całość ma budować nastrój z niebezpiecznymi elementami wspomaganymi przez typową dla tego typu gier grafikę oraz dźwięk.

  Przewidywany termin debiutu gry to 2024 rok !> Aurora-theGame.com

  pokaż więcej
 • Nakayama

  Nakayama to gra w formule adventure thriller, w której główny bohater w wyniku dokonanego kataklizmu musi się zmagać nie tylko z przeciwnościami losu ale również podjąć wyzwanie w zakresie ratowania najbliższych przed kolejną falą nadciągającego tsunami. W grze mają się pojawić różne grupy ocalałych o zróżnicowanych poglądach, celach przetrwania i własnych założeniach wykorzystania efektów kataklizmu, prowadzącego do końcowej zagłady.

  Gra realizowana przez dedykowany podmiot kapitałowy Nakayama Games wspólnie z zespołem deweloperskim Juggler Games Sp. z o.o. to połączenie adventure z dużą ilością survivalu, craftingu i questów z założeniem poruszania się w mrocznej scenerii obrazu. Główny bohater będzie często zmuszony podejmować bardzo trudne wyzwania przed nim stojące, niejednokrotnie niezgodne z jego sumieniem decyzje prowadzące do wyboru opcji, która nie do końca może być oczywista w jego pojmowanym wcześniej światem czy też poglądami życiowymi. Chcąc przeżyć i jednocześnie podjąć walkę w zakresie ratowania swoich najbliższych będzie zmuszany do wyboru dróg nie zawsze bardzo oczywistych. Całość ma budować nastrój z niebezpiecznymi elementami wspomaganymi przez typową dla tego typu gier grafikę oraz dźwięk.

  Przewidywany termin debiutu gry to 2023 rok !> NakayamaGame.com

  pokaż więcej
 • Dungeon & Aliens

  Dungeon & Aliens - gra akcji z kosmicznymi mutantami, dzielnymi krasnoludkami oraz jednocześnie zdumiewającą magią. W swojej specyfice działania łączy mechanikę swipe & slash a zarazem proste tower defense. Wszystko zabarwione kolorową grafiką niczym w barwnej przyrodzie z motywami fantasy czy też scence fiction, gdzie po drodze czeka złoto, potężne czary do zdobycia a zarazem cały podziemny świat do odkrycia.

  Producentem gry jest spółka Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Dungeon&Aliens

  dungeons&aliens

  pokaż więcej
 • Hyperide VR

  Hyperide Vector Ride – gra osadzona w przestrzeni kosmicznej, w ramach której wchodzimy w skórę pewnego mistrza lotów kosmicznych. Admirał zarządzający zespołem podniebnych lotników rozpoczyna wojenną bitwę z piratami. Zadaniem głównego bohatera jest zyskiwanie jak największej przewagi nad przeciwnikami oraz zyskiwanie pozycji w kosmicznej galaktyce.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch została firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem HyperideVR

   

  hyperide

   

  pokaż więcej
 • Estiman

  Estiman - gra w której rozgrywka opiera się na umiejętności, którą nasz umysł nieświadomie wykorzystuje wiele razy dziennie w postaci intuicyjnego szacowania. Każdy etap to łamigłówka, zwiększający swoją trudność przy dłuższym zaangażowaniu gracza. Szeroki wybór ustawień i modyfikacji wpływający na rozgrywkę może powodować, że sprawny gracz będzie mógł utrzymywać combo w nieskończoność.

  Producentem gry jest firma Kool2Play, zaś wydawcą na platformę Nintendo Switch jest firma Arts Alliance. Gra dostępna pod linkiem Estiman

   

  estiman

   

  pokaż więcej