Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem. - Henry Ford
  • Andrzej Zając

    Prezes Zarządu

    Andrzej Zając Założyciel i Prezes Zarządu Arts Alliance, inwestujący w spółki technologiczne z segmentu gier z docelowym ich upublicznianiem na rynku kapitałowym. Inwestor posiadający w portfolio Prime Bit Games, Kool2Play czy Bookre z szeregiem wyjść inwestycyjnych. Doświadczenie w inwestycjach kapitałowych zdobywał w korporacji medialnej Orkla Media ASA, odpowiadając za inwestycje venture capital w segmencie nowych technologii czy funduszach inwestycyjnych jak Yorkville Advisors z aktywami o wartości 1 miliarda USD. Doradzał polskim i zagranicznym firmom technologicznym jak eBid.co.uk czy EU-Supply.com.

    Członek Rad Nadzorczych spółek: aktualnie w Bookre SA. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Handel Zagraniczny, Finanse i Bankowość) oraz EU Business School z siedzibą w Montreux (studia MBA).

    pokaż więcej

Rada nadzorcza

Michał Imiołek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki Kancelarii Medius S.A., związany z rynkiem wierzytelności i procesami windykacyjnymi od 2006 roku.

Artur Zandecki

Członek Rady Nadzorczej

Vice-Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki doradczej Idea Konsulting Sp. z o.o., zajmującej się doradztwem projektów unijnych.

Tomasz Radwański

Członek Rady Nadzorczej

Dyrektor Zarządzający na region Europy amerykańskiego funduszu inwestycyjnego w sektorze Private Equity - Arco Capital Corp. z koncentracją na rynku nieruchomości.

Michał Heromiński

Członek Rady Nadzorczej

Wspólnik w Kancelarii Prawnej Heromiński i Wspólnicy sp. k., posiadający doświadczenie w transakcjach M&A oraz na rzecz funduszy inwestycyjnych.

Przemysław Kowalewski

Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, wspólnik Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy, związany od lat z rynkiem kapitałowym w zakresie obsługi prawnej.