Interes, który poza pieniędzmi nic nie przynosi, jest złym interesem. - Henry Ford
  • Andrzej Zając

    Prezes Zarządu

    Andrzej Zając Założyciel i Prezes Zarządu Arts Alliance, inwestujący w spółki technologiczne z segmentu gier z docelowym ich upublicznianiem na rynku kapitałowym. Inwestor posiadający w portfolio EpicVR, Kool2Play czy Aurora Studio z szeregiem wyjść inwestycyjnych. Doświadczenie w inwestycjach kapitałowych zdobywał m.in. w korporacji medialnej Orkla Media ASA, odpowiadając za inwestycje venture capital w segmencie nowych technologii czy funduszach inwestycyjnych jak Yorkville Advisors LLC z aktywami o wartości 1 miliarda USD. Doradzał polskim i zagranicznym firmom technologicznym jak eBid.co.uk, EU-Supply.com czy Wakacje.pl

    Członek Rad Nadzorczych: aktualnie w Bookre SA. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Handel Zagraniczny, Finanse i Bankowość) oraz EU Business School z siedzibą w Montreux (studia MBA).

    pokaż więcej

Rada nadzorcza

Michał Imiołek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz założyciel spółki Increase2.co S.A., związany z rynkiem finansowania pracowników w spółkach kapitałowych.

Artur Zandecki

Członek Rady Nadzorczej

Vice-Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki doradczej Idea Konsulting Sp. z o.o., zajmującej się doradztwem projektów unijnych.

Tomasz Radwański

Członek Rady Nadzorczej

Dyrektor Zarządzający na region Europy funduszu inwestycyjnego Private Equity - Arco Capital Corp. z koncentracją na rynku nieruchomości.

Łukasz Knap

Członek Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu InnGen S.A., były Członek Zarządu NWAI Dom Maklerski S.A., posiadający wieloletnie doświadczenie w transakcjach M&A.

Przemysław Kowalewski

Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, wspólnik Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy, związany od lat z rynkiem kapitałowym w zakresie obsługi prawnej.